אמאלה שינוי | רוית פרנק - עיצוב פנים והום סטיילינג

אמאלה שינוי

עיצוב פנים בצפון

עוד לא הספקנו  ללקק את הדבש מארוחת החג של שנה שעברה והנה הגיעו הדילמות החדשות שוב ואיתם השנה החדשה .הריחות של הסתיו אפילו לא נראים באופק , בכל חנות נראים אי שם מארזי שי המכילים יין והרבה דבש, קיבלתם תלושים מהעבודה שתמיד אתם משתמשים בהם בסוף  רק בסופר כי הם לא כוללים כלום , ואתם עדיין מתלבטים איפה לעשות את החג…

נכון במהלך השנה אנו נמנעים מהחלטות חשובות , או לפחות דוחים אותן שוב ושוב  אך ראש השנה הוא תאריך יעד בו אנו אומרים לעצמינו בלב מ….עכשיו .

ההחלטה לעשות שינוי היא התחלה מעולה אבל שינוי מהותי זה כבר קצת מוגזם עבורנו … שימו לב כל היועצים הגדולים והמאמנים האישיים יגידו לכם דבר אחד פשוט – תתחילו ב דבר אחד קטן!!.

מספר שינויים קלילים לבית שאינם מצריכים מאמץ גדול אך כל מי שיכנס אלינו הביתה ישאל מה עשינו שונה בבית .

הפטרו מהדברים הישנים בבית וסובבו את הסלון לצד ההפוך

לפעמים כל מה שצריך הוא לסובב את כל הסלון לצד שני , להחליף את הסטיילינג בסלון למשהו מודרני יותר או אחר. כי התחלות חדשות זה גם לדעת להיפטר מחפצים ישנים ולא שימושיים כאילו שרק צברו אבק עם השנים ,וגם קצת נשברו בקצוות שלהם. דבר כזה פשוט יכול להפיח בבית חיים חדשים 

טפלו בקיר אחד בבית

ע"י טיפול בקיר אחד בבית ע"י הדבקת טפט או תמונה גדולה  ומרשימה המשרה עליכם נינוחות ורוגע תוכלו לשנות את האוירה בחלל מהקצה אל הקצה .

גם בתחום הטפטים, שבאופן כללי מהווים פתרון עיצובי נוח ומהיר, ישנה בשנים האחרונות קפיצת מדרגה עם קולקציות המאפשרות השמה והסרה פשוטה ומהירה באופן עצמאי מבלי לשכור את שירותיו של בעל מקצוע.

לאחרונה פותחו טפטים העשויים "סמארטפייפר", פיתוח חדשני  של טפטים בעלי שכבת בסיס מבד לא ארוג שמאפשר להדביק אותם בקלות, תוך זמן קצר, ללא לכלוך והכי חשוב באופן עצמאי מבלי לחשוש מתוצאות לא מוצלחות, מכך שהטפט ייקרע או שחלילה לא יחזיק מעמד על הקיר לאורך זמן.

חדשו רהיט אחד בבית , רפדו או תחדשו 

 קניית ספה איכותית וחדשה היא לרוב לא סיפור זול , אך חידוש הספות ע"י תיקונים במקומות הבעייתים , וניקיונם יכול לשדרג את מראה הריהוט באופן משמעותי. קראו עוד על עיצוב הריהוט בחדר.

גם החלפת ריפוד היא אמנם לרוב לא סיפור מאוד זול אך אם ישנו סלון שנקנה בסכום לא מבוטל הפתרון הזה הוא בהחלט מבורך , אפשר לבחור בדים מענינים וצבעוניים או להחליף את הכריות למשהו אחר ופחות משעמם .

שימוש ברהיטים קיימים וחידושם ע"י צבע יכול לתת דחיפה נוספת לעיצוב הכללי .

שינוי ושיפוץ הבית הוא לא לעשירים בלבד , אפשר לעשות שינוי שיתאים לצרכים  האישיים שלכם, ככה לשנה החדשה יהיה טעם חדש ושונה מקודמותיה ומשם יגיע גם השינוי הגדול האישי של אחד ואחד מאיתנו שתהיה לכולנו שנה מקסימה מלאת חן ,ואסתיקה .

למידע וייעות בתחום ראו גם: שירותי עיצוב פנים בצפון

נראה מעניין? שתפו:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
מאמרים נוספים
שלחו לנו הודעה

בואו נשב לקפה

או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בואו נשב לקפה

או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
שלחו לי הודעה
יש לך שאלה
היי זו רוית,
רוצים לדבר?
Powered by